Witamy w Medistic

Dbamy o Twoje Zdrowie – oto nasza dewiza.

Medistic zapewnia profesjonalną i troskliwą opiekę, dzięki usługom medycznym świadczonym przez wysoko wyspecjalizowany i doświadczony zespół, w skład którego wchodzą profesorowie, doktorzy oraz lekarze specjaliści.

Nasza misja

Misją firmy jest udostępnienie każdemu doskonałych i bezpiecznych metod zachowania i odtworzenia najlepszego wyglądu ciała w połączeniu z witalnością ducha, z wykorzystaniem szerokiej wiedzy medycznej opartej na faktach i uwzględnieniem naturalnych procesów starzenia.

Nasi specjaliści

Prof. dr hab. Zygmunt Adamski

dermatologia i wenerologia

Zygmunt Adamski od ponad 40 lat pracownik Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego. Kieruje Katedrą i Kliniką Dermatologiczną. Wcześniej ordynator Oddziału Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Zasłużony dla wychowania wielu lekarzy specjalistów dermatologów. Jest autorem kilkuset publikacji i kilkudziesięciu podręczników. Wykładowca kursów dla lekarzy oraz studentów kierunku lekarskiego oraz kosmetologii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu łuszczycy oraz grzybicy skóry.

Dr n. med. Kinga Adamska

dermatologia i wenerologia, medycyna estetyczna

Kinga Adamska jest lekarzem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Jest asystentką w Zakładzie Dermatologii i Wenerologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami, jak również jest autorką i współautorką ponad 30 prac naukowych (doniesień zjazdowych, artykułów krajowych i zagranicznych oraz rozdziałów podręczników). Odbyła szereg kursów z zakresu dermatologii oraz dermatologii estetycznej. Jest członkiem Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Etetycznej i Anti-aging. W 2016 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

Dr n. med. Anna Chojecka-Adamska

dermatologia i wenerologia, medycyna estetyczna

Anna Chojecka-Adamska jest doświadczonym lekarzem dermatologiem. Przez wiele lat pracowała w Klinice Dermatologii oraz w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń dermatologicznych. Od wielu lat wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.

Dr n. med. Magdalena Jałowska

dermatologia i wenerologia, medycyna estetyczna, medycyna pracy

Magdalena Jałowska jest dermatologiem-wenerologiem. Zawodowo związana jest z Kliniką Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu gdzie pracuje jako adiunkt.
Prowadzi diagnostykę i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci. Przeprowadza badanie  trichoskopowe oraz dermoskopową ocenę znamion barwnikowych.

Ukończyła 3 -letnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie rocznik 2012-2014 uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z obszaru medycyny estetycznej (peelingi, mezoterapia, toksyna botulinowa , dermapen, wypełniacze).

Lek. Agnieszka Koligat-Seitz

otolaryngologia

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 2011. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Oddziale Otolaryngologicznym w Szpitalu Miejskim im. F. Raszei w Poznaniu. Uczestniczyła w licznych stażach w Katedrze Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Uniwersyteckiego im. H. Święcickiego UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Swoją wiedzę poszerza poprzez uczestnictwo w licznych kursach operacyjnych, szkoleniach i konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą. Odbyła kursy operacyjne w szpitalach uniwersyteckich w Warszawie, Barcelonie, Berlinie. W obrębie zawodowych zainteresowań szczególne miejsce zajmują zaburzenia oddychania podczas snu, otologia, rinologia oraz anatomia głowy i szyi.

Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Otolaryngologii Dziecięcej SZOZ nad Matką i Dzieckiem, ul. Krysiewicza w Poznaniu.
Diagnostyka i leczenie
• chorób ślinianek
• chorób uszu
• chorób nosa i zatok przynosowych
• chorób migdałków
• chorób gardła
• chorób krtani
• bezdech senny

Dr n. med. Wojciech Adamski

okulistyka,

Wojciech Adamski to okulista specjalizujący się w chirurgii powiek i oczodołu. W naszym ośrodku zajmuje się usuwaniem drobnych zmian i niedoskonałości tej okolicy.

dyplomowany fizjoterapeuta Wojciech Gerke

fizjoterapia

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Od najmłodszych lat związany ze sportem, aktywny i licencjonowany trener piłki nożnej. Specjalizuje się w pracy ze sportowcami i osobami aktywnymi fizycznie. Najbardziej motywuje go chęć powrotu pacjentów do pełnej sprawności oraz aktywne podejście do prowadzonych terapii.

mgr Paulina Springer-Kaniewska

dietetyka

Paulina Springer-Kaniewska – jest dyplomowanym dietetykiem z kilkuletnim doświadczeniem. Udziela wsparcia dietetycznego kobietom ciężarnym, przygotowującym się do zajścia w ciążę, w okresie laktacji oraz pomaga odzyskać formę po porodzie. Zajmuje się osobami zdrowymi jak i zmagającymi się z różnymi chorobami, które wymagają specjalistycznej diety i suplementacji. Prowadzi również szkolenia z zakresu żywienia okołotreningowego w klubach sportowych w Poznaniu.

mgr Katarzyna Gerke

Manager

Nasza oferta

Diagnostyka

Diagnostyka dermatologii klinicznej

Leczenie

Leczenie dzieci i dorosłych

Medycyna estetyczna

Konsultacja dermatologii estetycznej