Witamy w Medistic

Dbamy o Twoje Zdrowie – oto nasza dewiza.

Medistic zapewnia profesjonalną i troskliwą opiekę, dzięki usługom medycznym świadczonym przez wysoko wyspecjalizowany i doświadczony zespół, w skład którego wchodzą profesorowie, doktorzy oraz lekarze specjaliści.

Nasza misja

Misją firmy jest udostępnienie każdemu doskonałych i bezpiecznych metod zachowania i odtworzenia najlepszego wyglądu ciała w połączeniu z witalnością ducha, z wykorzystaniem szerokiej wiedzy medycznej opartej na faktach i uwzględnieniem naturalnych procesów starzenia.

Nasi specjaliści

Prof. dr hab. Zygmunt Adamski

dermatologia i wenerologia

Zygmunt Adamski od ponad 40 lat pracownik Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego. Kieruje Katedrą i Kliniką Dermatologiczną. Wcześniej ordynator Oddziału Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Zasłużony dla wychowania wielu lekarzy specjalistów dermatologów. Jest autorem kilkuset publikacji i kilkudziesięciu podręczników. Wykładowca kursów dla lekarzy oraz studentów kierunku lekarskiego oraz kosmetologii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu łuszczycy oraz grzybicy skóry.

Dr n. med. Kinga Adamska

dermatologia i wenerologia, medycyna estetyczna

Kinga Adamska jest lekarzem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Kierownik Pracowni Łuszczycy i Nowoczesnych Terapii w Deramtologii oraz asystent w Zakładzie Dermatologii i Wenerologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami, jak również jest autorką i współautorką ponad 30 prac naukowych (doniesień zjazdowych, artykułów krajowych i zagranicznych oraz rozdziałów podręczników). Odbyła szereg kursów z zakresu dermatologii oraz dermatologii estetycznej. Jest członkiem Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Etetycznej i Anti-aging. W 2016 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

Dr n. med. Anna Chojecka-Adamska

dermatologia i wenerologia, medycyna estetyczna

Anna Chojecka-Adamska jest doświadczonym lekarzem dermatologiem. Przez wiele lat pracowała w Klinice Dermatologii oraz w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń dermatologicznych. Od wielu lat wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.

Dr n. med. Magdalena Jałowska

dermatologia i wenerologia, medycyna estetyczna, medycyna pracy

Magdalena Jałowska jest dermatologiem-wenerologiem. Zawodowo związana jest z Kliniką Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu gdzie pracuje jako adiunkt.
Prowadzi diagnostykę i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci. Przeprowadza badanie  trichoskopowe oraz dermoskopową ocenę znamion barwnikowych.

Ukończyła 3 -letnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie rocznik 2012-2014 uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z obszaru medycyny estetycznej (peelingi, mezoterapia, toksyna botulinowa , dermapen, wypełniacze).

Agnieszka Kleban

diabetologia

Specjalistka chorób wewnętrznych oraz diabetologii, absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, członkini Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Na co dzień pracuje na Oddziale Klinicznym Chorób Wewnętrznych i Diabetologii w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. Leczy pacjentów z cukrzycą, ostrymi i przewlekłymi powikłaniami cukrzycy, a także zajmuje się chorymi z innymi schorzeniami z zakresu chorób wewnętrznych. Swoje szerokie doświadczenie zdobywała również poza oddziałami internistycznymi: w poradni lekarza rodzinnego oraz na szpitalnym oddziale ratunkowym. W kręgu jej zainteresowań pozostaje także leczenie otyłości i jej powikłań.

Dr n. med. Wojciech Adamski

okulistyka,

Wojciech Adamski to okulista specjalizujący się w chirurgii powiek i oczodołu. W naszym ośrodku zajmuje się usuwaniem drobnych zmian i niedoskonałości tej okolicy.

dr n. med. Anna Błaszczyk

kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
W 2019 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej. Obecnie związana z Pracownią Kosmetologii Lekarskiej oraz Zakładem Alergicznych i Zawodowych Chorób Skóry Katedry Dermatologii UM w Poznaniu. Prowadząca zajęcia dydaktyczne, aktywna uczestniczka konferencji naukowo-szkoleniowych oraz autorka i współautorka publikacji z zakresu pokrzywki przewlekłej. Odbyła liczne szkolenia z obszaru technologii laserowych oraz kształtujących sylwetkę. Specjalizuje się w peelingach chemicznych oraz zabiegach anti-aging.

mgr Wojciech Gerke

fizjoterapia

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Od najmłodszych lat związany ze sportem, aktywny i licencjonowany trener piłki nożnej. Specjalizuje się w pracy ze sportowcami i osobami aktywnymi fizycznie. Najbardziej motywuje go chęć powrotu pacjentów do pełnej sprawności oraz aktywne podejście do prowadzonych terapii.

dr n. o zdr. Katarzyna Gerke

Manager

Nasza oferta

Konsultacje dermatologiczne i diabetologiczne.

Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej

Zabiegi z zakresu okuloplastyki i onkologii okulistycznej.